MCFree

server

MCFree Server

Vítejte na stránkách MCFree Server

Vytvořil jsem pro vás herní server pro hru Minecraft, kde si může každý zahrát zcela zdarma a to bez nutnosti registrace! Předem bych chtěl požádat hráče, kteří mají v plánu hrát na mém serveru, aby si tyto stránky uložili do oblíbených a průběžně sledovali případné aktualizace, novinky, změny a jiné informace.

Nyní je server odzkoušen a funkční. Od teď se může připojit ke hře každý, kdo bude řádně dodržovat místní pravidla. Přeji vám příjemnou zábavu. ;-)

Hrát zde můžete zcela zadarmo a bez omezení!

(UPOZORNĚNÍ: Na slovenské a anglické verzi stránek se momentálně pracuje. Mohou proto obsahovat chyby, nebo nemusejí být úplné)
(NOTICE: The Slovak and English version of the site is currently under construction. They may therefore contain errors or may not be complete)

Server podporuje Minecraft verze 1.8.8.

NOVINKA: Nyní jsem si pro vás připravil ještě jednu novinku a to bonbónek v podobě nového TRFree serveru, který bude alespoň prozatím zaštiťován MCFree serverem. Na TRFree serveru si můžete zahrát hru Terraria dle své libosti s přáteli, nebo s náhodnými hráči. Stejně jako MCFree je i TRFree nepřetržitě 24/7 online!

IP Adresa MCFree serveru: 92.240.164.246:9090
IP Adresa TRFree serveru: 92.240.164.246:9191

Líbí se Ti tento server? Prosím hlasuj na server listu a podpoř jej. Vřelé díky!


Stačí jen kliknout sem a potvrdit hlasování.

Your SEO optimized titlepage contents